Była stara, więc ją oddali. Internet reaguje na nieszczęście porzuconego psa

Psy oferują swoją bezwarunkową i wieczną miłość do ich właścicieli. Są naszymi najlepszymi przyjaciółmi na dobre i na złe, często bez wzajemności. 
Niestety nie wszyscy ludzie potrafią to docenić i zaoferować podobne oddanie i miłość. Boleśnie przekonała się o tym 17-letnia Maddison, suczka rasy Border Colie, którą jej właściciele porzucili na pastwę losu, bo…się zestarzała.  Oddali przyjaciela jak niepotrzebną rzecz. 

7 lutego po prostu zawieźli czworonoga do schroniska Los Angeles County Services w Lancaster, by tam dokonał żywota. Po 17 latach pozbyli się zwierzęcia, jak starej niepotrzebnej rzeczy, którą trzeba oddać do lamusa.Chociaż pracownicy podejrzewali, że suczka wychowała się w domu przybyłej do schroniska rodziny ta kategorycznie temu zaprzeczyła.  Byli właściciele Maddison próbowali przekonać pracowników schroniska, że zwierzę należy do nich od zaledwie pięciu lat. Rodzina bez serca zupełnie bez emocji stwierdziła, że oddają swojego czworonoga, bo: “suczka się zestarzała”. 

Pracownicy schroniska nie chcieli by wierna swym nieczułym właścicielom suczka dożyła w swych lat w klatce. Musieli jednak działać szybko. Co wymyślili by odmienić jej los? Odpowiedź kilka linijek dalej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply