Była stara, więc ją oddali. Internet reaguje na nieszczęście porzuconego psa

By uwolnić Maddison od klatki i znaleźć jej nowy, kochający dom, postanowili zareklamować zwierzę. Jak tłumaczyli byli właściciele Maddison suczka była przyzwyczajona do przebywania głównie w domu. Reklama skierowana więc była do spokojnych domatorów. “Dopiero uczy się posłuszeństwa, potrafi jednak chodzić na smyczy. Nie nadaje się dla rodziny, w której są małe dzieci. Jest potulnym, spokojnym zwierzęciem. Zasługuje na nowy dom i rodzinę, która przyjmie ją i pokocha” – głosiło ogłoszenie adopcyjne Maddison, które do sieci wypuścili pracownicy schroniska.

Była stara, więc ją oddali. Internet reaguje na nieszczęście porzuconego psa

“Niewiele psów dożywa do 17 lat – te, którym się to udało powinny mieć specjalne względy, muszą być rozpieszczane, obdarzane szacunkiem, nie porzucane jak śmieci pod drzwiami schronisk” – powiedziała Antje Stobbe, pracownica schroniska, która rozpowszechniła reklamy o adopcji suczki, by zdążyć znaleźć dla niej dom, zanim będzie za późno.

Była stara, więc ją oddali. Internet reaguje na nieszczęście porzuconego psa

 

Słowa Antje poruszyły internetową społeczność. Dzięki licznym udostępnieniom w kilka dni post o porzuceniu suczki trafił do ponad 860 osób! Maddison została adoptowana i czeka ją szczęśliwe życie w kochającej rodzinie, która ani myśli jej porzucić.

Jak ktokolwiek mógł zostawić swojego psa na pastwę losu tylko dlatego, że się zestarzał? Czy zrobilibyście coś takiego członkowi swojej rodziny?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply