Campbell został adoptowany przez homoseksualną parę, ale nigdy nie zapomniał o matce, której zadedykował występ w programie „Mam talent”

Nie każde dziecko ma szczęście urodzić się w kochającej rodzinie, którą stać na jego wychowanie. Niestety wiele pociech zostaje porzuconych lub oddanych do adopcji, co nie oznacza, iż nie mają szans na szczęśliwy dom. 

Campbell Walker Fields urodził się 14 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Jego matka miała już trójkę dzieci, które z trudem dawała radę utrzymać i wychować. Posiadanie kolejnego potomka było już ponad siły kobiety, dlatego zdecydowała się oddać synka do adopcji. Campbell miał dużo szczęścia i szybko znalazł nowy dom u homoseksualnej pary, która robiła wszystko, by czuł się kochany, ważny i nie miał żalu do swojej rodzicielki, za decyzję jaką musiała podjąć.


campbell-walker-fields-p


Dzieciństwo chłopaka nie należało do najłatwiejszych. Brak matki i posiadanie dwóch ojców było częstym tematem do dyskusji dla rówieśników w szkole i podwórku, którzy bez ogródek dopytywali się o kształt  jego rodziny. Niektórzy nawet mu dokuczali i szykanowali go, ale Campbell wiedział, że jest bardzo kochany przez swoich ojców i dla niego, jego sytuacja rodzinna była zupełnie normalna.

Rodzina nie musi być typowa, żeby była szczęśliwa

campbell-walker-fields-5


Choć chłopiec był szczęśliwy i czuł się kochany, to nigdy nie przestał myśleć o matce i tęsknić za nią. Marzył o spotkaniu jej i wielokrotnie wyobrażał sobie, jak może wyglądać i co by jej powiedział po tych wszystkich latach rozłąki. Aby pokazać kobiecie, że wciąż jest obecna w jego sercu, postanowił zadedykować jej swój występ w amerykańskiej wersji popularnego programu „Mam talent”. Była to dla niego okazja do uzewnętrznienia swoich skrywanych uczuć.

Występ w telewizji był sposobem na kontakt z nigdy niewidzianą matką

Film z występu Campbella zajdziecie na drugiej stronie artykułu. 

campbell-walker-fields-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : mommabuzz.com

Reply