Ten luksusowy camper kosztował 2,5 miliona dolarów! Zgadnijcie, do jakiej gwiazdy Hollywood należy

Stany Zjednoczone to ogromny kraj, dlatego podróżowanie camperami jest tam dość popularne. Własny dom na kółkach daje dużo prywatności, swobodę ruchu i niezależność, więc nic dziwnego, że gwiazdy Hollywood z chęcią kupują takie pojazdy. 

Jedną ze sław amerykańskiego kina, która zdecydowała się na zakup camprea jest Will Smith. Aktor znany z takich hitów jak „Dzień Niepodległości”, „Jestem legendą” czy „Faceci w czerni”, zafundował sobie ekstremalnie luksusowy samochód, który łącznie z wyposażaniem uszczuplił jego portfel aż o 2 500 000$. Sprawdźcie, czy podoba wam się luksus za te cenę.


a-luxury-campervan-will-smith-p


Camper Willa Smitha można było dokładnie obejrzeć w programie telewizyjnym „Celebrity Motor Homes”. O imponującej maszynie opowiadała widzom projektantka Mackenzie Anderson z Anderson Mobile Estates, która wie o pojedźcie wszystko i była odpowiedzialna za spełnianie życzeń aktora. W efekcie powstał jeden z najbardziej ekskluzywnych mobilnych domów, który wypełniony jest drogą skórą, rzadkim drewnem i złotem.

Camper porusza się na 22 kołach i ma powierzchnie 111,5 m²

a-luxury-campervan-will-smith-2


Pojazd jest dwupiętrowy i zyskał pseudonim „Heat”

Jak wygląda camper w środku? Odwiedźcie kolejne strony, a wszystko zobaczycie 

a-luxury-campervan-will-smith-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : topibuzz.com

Reply