Canion Shijirbat w półfinale programu „Mam talent” zsynchronizował swój taniec z prezentacją komputerową, czego efekt był imponujący

Kreatywność to najważniejsza cecha artystów, która czyni ich wyjątkowymi.

Publiczność lubi być zaskakiwana, więc wszelkiej maści twórcy starają się kreować takie dzieła czy pokazy, by widzowie zapamiętali je na długo i nie mogli porównać ich z niczym innym. Niestety coraz trudniej jest stworzyć występ o nietuzinkowym charakterze, ponieważ wiele sztuczek i efektów opatrzyło się już ludziom. Jednak prawdziwi artyści nie ustają w poszukiwaniu nowych form wyrazu.

canion-shijirbat-2

 

Kopalnią ciekawych wstępów, a zarazem i pomysłów, jest program „Mam talent”. Format ten zrobił furorę na całym świecie i wykreował już kilka gwiazd, które dziś kochają miliony. Swojego szczęścia w telewizji spróbował także Canion Shijirbat – tancerz, który  wystąpił w mongolskiej edycji show.

Mężczyzna chcąc urozmaicić swój taniec wpadł na pomysł, by uzupełnić go prezentacją komputerową. Animacja ta była oczywiście perfekcyjnie zgrana z tańcem, co dało oszałamiający efekt. Z punktu widzenia publiczność Shijirbat np. bawił się kulą światła lub tańczył w idealnie zsynchronizowanych duetach.

Ten występ po prostu trzeba zobaczyć, a film do niego znajdziecie już na drugiej stronie. 

canion-shijirbat-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com, facebook.com

Reply