Może zostać pierwszą kobietą, która odwiedzi wszystkie państwa świata. Do spełnienia marzenia brakuje jej już bardzo niewiele!

Człowiek od zawsze był ciekawy tego, co znajduje się za horyzontem, więc zaczął podróżować.

Świat jest bardzo zróżnicowany i to pod wieloma względami, więc ludzie są ciekawi tego, jak żyje się na odległych kontynentach. O dalekich i egzotycznych wyprawach marzy wiele osób, ale większości brakuje odwagi, by rzucić wszystko i ruszyć w daleki świat.

Odwagi podróżnika na pewno nie brakuje 27-letniej Cassandrze De Pecol. Ta młoda Amerykanka podjęła się szalonej misji odwiedzenia wszystkich państw świata! Jest w podróży od lipca 2015 roku, a do 22 listopada 2016 roku odwiedziła już 180 państw.

Cassandrze został ponad miesiąc czasu i  16 państw do odwiedzenia. Jeśli jej się to uda, to zostanie pierwszą kobietą na świecie, która odwiedziła wszystkie kraje z mapy Ziemi. Dodatkowo przypadnie jej tytuł najmłodszego Amerykanina, który odwiedził wszystkie kraje i najszybszego samotnego podróżnika.

Więcej o Cassandrze i jej niezwykłej podróży przeczytacie na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : boredpanda.com, cassiedepecol.com, expedition196.com

Reply