Nikt nie zna jego przeszłości i nie wie, kim jest. Czołga się po ziemi pokryty sadzą, ale nie to jest najgorsze… Kamera zarejestrowała coś jeszcze!

Nagranie stało się wielką sensacją i szybko rozprzestrzeniło się w sieci. Dotarło również do pracowników socjalnych z Greenock. Gdy udali się na miejsce, nie odnaleźli Catmana. Im się nie udało zaś miejscowej młodzieży tak. Podobno kilku nastolatków go nawet pobiło! Nie wiadomo, od jak dawna żyje na ulicach miasteczkach. Szacuje się, że prawdopodobnie od połowy lat 70.

Tożsamość Catmana do dziś nie jest znana. Jedni mówią, że to rosyjski marynarz, który został porzucony w szkockim porcie, drudzy twierdzą, że kilkadziesiąt lat temu został dotkliwie poturbowany przez lokalną mafię. Inni zaś uważają, że uciekł z zakładu psychiatrycznego i zamieszkał na ulicy. Żadne z tych przypuszczeń się nie potwierdziło, bo nikt nie nawiązał z nim dłuższego kontaktu. Ostatnio widziano go w kwietniu 2015 roku. Zrobiono mu kilka fotografii i założono profil na Facebooku, klasyfikując go jako „zwierzę domowe”.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : weekinweird.com, facebook.com

Reply