Gdy włożyła na noc cebulę do skarpetek, wszyscy ją wyśmiali. Efekty kuracji jednak sprawiły, że metodę zaczęto traktować poważnie

Rośliny kryją w sobie wielką moc uzdrawiania, trzeba tylko wiedzieć, jak ją wykorzystać.

Zanim rozwinęła się farmakologia tworząca leki w warunkach laboratoryjnych, ludzie kurowali się przy pomocy naturalnych środków, przede wszystkim roślin. Z pokolenia na pokolenie przekazywano wiedzę o ich działaniu, a kolejni chorzy doznawali ulgi.

Dynamiczny rozwój nauki w XX wieku skutkował odejściem od naturalnych metod leczenia, które zostały uznane za mało skuteczne, a nawet zabobonne. Na szczęście trend ten powoli się odwraca i ludzie znów coraz częściej potrafią docenić leczniczą moc, jaka płynie z natury.

Rośliną, która zasługuje na szczególną uwagę, jest cebula. To pospolite warzywo może mieć znaczny wpływ na organizm, dlatego warto wypróbować jego działanie, by na własnej skórze przekonać się, ile warta jest medycyna naturalna. Tak zrobiła dr Lauren Feder z Los Angeles i choć na początku wszyscy ją wyśmiali, kobieta udowodniła swoje racje i pokazała, że cebula leczy.

Koniecznie sprawdźcie, jak na wasze zdrowie wpłynie spanie z cebulą w skarpetkach.  Szczegóły na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : goingviralposts.biz, healthyfoodhouse.com, littlethings.com

Reply