Kierowca z luksusowego kabrioletu trąbił na staruszkę, która wolno przechodziła przez jezdnię. Seniorka w sekundę dała mu nauczkę

Karma wraca, czasem szybciej niż się tego spodziewamy.

Kultura osobista obejmuje indywidualne zachowania człowieka, które kształtują jego relację z innymi podmiotami. By uznać kogoś za osobę o wysokiej kulturze osobistej, musi ona przestrzegać określonych zasad, dotyczących wielu dziedzin życia, np. prowadzenia rozmowy, własnego wyglądu czy zachowania się w konkretnych sytuacjach.

Niestety z roku na rok kultura osobista jest coraz mniej cenioną wartością. Rozluźnienie obyczajów i zasad moralnych sprawiło, że ludzie stali się wobec siebie nieprzyjemni i roszczeniowi. Dla wielu osób ogólnie cenione i szanowane wartości przestają mieć znaczenie, dlatego otacza nas coraz więcej chamstwa.

Człowiek kulturalny obowiązkowo obdarza szacunkiem ludzi starszych, doceniając w ten sposób ich wkład w rozwój społeczeństwa, a także nabyte doświadczenie i mądrość. Niestety niektórzy ludzie uważają seniorów za zbędny kłopot, a ich obecność w przestrzeni publicznej ich irytuje.

Kultury osobistej za pieniądze kupić nie można, a szkoda, bo wielu majętnym osobom taki zakup bardzo by się przydał. Do tego grona z pewnością należy mężczyzna, będący właściciel luksusowego kabrioletu marki Mercedes.

Bogacz zatrzymał swoje auto, ponieważ na przejście dla pieszych weszła leciwa staruszka. Kobieta szła bardzo wolno, więc jegomość zaczął się denerwować i trąbić na nią. Kobiet więc odwróciła się w stronę pojazdu i gruchnęła w niego torbą z całej siły. Co stało się z samochodem? Zobaczcie to sami, bo zdarzenie nagrało dwóch deskorolkarzy :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com


Reply