Lekarze powiedzieli, że nie doczeka swoich pierwszych urodzin, a matka rozpłakała się na jej widok. Poznajcie „Calineczkę”, dziewczynkę, która nie miała prawa przeżyć!

Moment narodzin dziecka jest jedną z najważniejszych chwil w życiu każdej pary.

Z niecierpliwością oczekują na pociechę dziewięć miesięcy i wyobrażają sobie, jak będzie wyglądać. Gdy się urodzi, cała rodzina zastanawia się, do kogo jest podobne. Zdania są jak zwykle podzielone. Jedni sądzą, że to „wykapany tata”, drudzy, że „wykapana mama”. Gdy miną pierwsze zachwyty, wszyscy zgodnie powtarzają, że tak naprawdę nie jest ważne, jak wygląda, tylko czy jest zdrowe.

charlotte-51

Kiedy córka Scotta Garside i Emmy Newman przyszła na świat, lekarze poinformowali ich, że dziewczynka nie dożyje pierwszych urodzin. Mała Charlotte była ich trzecim dzieckiem i nic nie wskazywało na to, że będzie chora. Emma podczas ciąży regularnie poddawała się badaniom i zawsze ginekolodzy powtarzali, że nie ma powodów do obaw, bo dziecko prawidłowo się rozwija. Poród zaczął się miesiąc przed wyznaczonym terminem i wówczas specjaliści przekazali matce, że jej córeczka będzie bardzo mała.

Na następnych stronach przeczytasz więcej o dziewczynce nazywanej przez wszystkich Calineczką. 

charlotte1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : perfeito.guru, boredomtherapy.com

Reply