Wydał tysiące dolarów, aby upodobnić się do lalki Bratz. Myślicie, że było warto?

Lalki Bratz to seria zabawek wyprodukowana w 2001 roku przez firmę pochodzącą z Kalifornii.

Na początku spotkały się z dość chłodnym przyjęciem, ale ich popularność wzrosła po świętach Bożego Narodzenia. Bratz są trochę inne niż Barbie. Mają wydatniejsze usta i uczy, mocniejszy makijaż, przesadnie gęste włosy, dużą nieproporcjonalną głowę i wyjątkowo szczupłe ciało. Ludzie o takim wyglądzie i proporcjach nie istnieją, ale co niektórzy chcą przypominać te znane zabawki. Z pomocą przychodzi im oczywiście chirurgia plastyczna.

Do takich osób należy trans płciowa Jolene Dawson. 21-latka mieszkająca na australijskim wybrzeżu Gold Coast urodziła się jako chłopiec, jednak z czasem uświadomiła sobie, że bliżej jej do dziewczynki. W wieku 19 lat zdecydowała się upodobnić do lalki Bratz. Była zafascynowana jej perfekcyjnym wyglądem i uważała, że to ideał kobiety. W ciągu sześciu miesięcy przeszła szereg zabiegów, który miał na celu upodobnić ją do ciemnowłosej idolki.

Na razie Jolene skupiła się na tym, co widoczne. Nie zmieniła jeszcze płci, ale twierdzi, że teraz to tylko kwestia czasu. Zaczęła od modyfikacji twarzy. Zmodyfikowała kości policzkowe i wydłużyła twarz na kształt serca. W skórę wstrzyknęła mnóstwo wypełniaczy, które wyokrągliły jej delikatną buźkę. Do tej pory miała dość wąskie usta, ale i na to znalazł się sposób. Wstrzyknęła w wargi odpowiedni preparat i po kilku dniach mogła cieszyć się z obfitych i kształtnych usteczek.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply