Był zmęczony małżeństwem i chciał szybkiego rozwodu. Dokumenty, które znalazł w szufladzie żony, zmroziły mu krew w żyłach!

Zazwyczaj jest tak, że doceniamy coś, gdy to stracimy.

Kiedy mamy pracę i cieszymy się doskonałym zdrowiem, kompletnie tego nie zauważamy. Marzymy o większych pieniądzach, a zdrowiem zupełnie się nie martwimy. Przecież jesteśmy piękni i młodzi i mamy jeszcze czas na umieranie. Życie potrafi jednak zaskakiwać i czasem wszystko może się odmienić w ułamku sekundy. Pewien internauta podzielił się na zagranicznym forum internetowym swoją wzruszającą historią.

Błyskawicznie podbiła serca innych internautów i zaczęła pojawiać się na wielu zagranicznych serwisach. Opowiada o straconej szansie, miłości i docenianiu najbliższych nam osób. Oto ona:

Byliśmy małżeństwem zaledwie 8 lat, ale ja czułem, że nasz związek zaczął się rozpadać. Na początku było fantastycznie, lecz z czasem coś się wypaliło. Całkowicie przestałem zwracać uwagę na moją żonę. Już nie kupowałem jej kwiatów i nie zapraszałem na kolacje. Bywało, że prawie cały dzień nie odzywałem się do niej. Po prostu czułem, że nie mamy już o czym rozmawiać.

Chciałem czegoś nowego i ekscytującego. Marzyłem, aby znowu poczuć się jak zakochany dwudziestolatek. Niestety, ona nie mogła mi tego zapewnić. Pragnąłem poznać kogoś innego, kto pobudzi mnie do życia i przy kim znów będę szczęśliwy. Zacząłem po cichu szukać prawnika, który pomoże mi przy rozwodzie. W tym samym czasie zauważyłem, że moja żona bardzo się zmieniła. Stała się kochającą, troskliwa i delikatna. Interesowała się moimi problemami, a o swoich prawie nie opowiadała.

Przejdź na kolejną stronę i dowiedz się więcej. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : vmirechudes.com

Reply