Straszył na Facebooku, że jeśli nie dostanie 1000 lajków, zrzuci syna z balkonu! Dziecko znajdowało się na 15 piętrze wieżowca

Niektórzy twierdzą, że media społecznościowe zrobiły z ludzi potworów. Faktycznie istnieją osoby, dla których lajki na Facebooku są ważniejsze niż rodzina i znajomi. Zrobią wszystko, aby przypodobać się obcym ludziom, zaniedbując przy tym relacje z najbliższymi. Czasem posuwają się do robienia rzeczy niebezpiecznych i nielegalnych, tylko po to, żeby na chwilę zabłysnąć w sieci. Zdarza się, że idą o krok za daleko i za swoje głupie wyczyny płacą najwyższą cenę.

Pewien ojciec z Algierii, aby przyciągnąć uwagę znajomych na Facebooku, posunął się do szokującego czyny. Złapał swojego malutkiego synka jedną ręką za koszulkę i zagroził, że wyrzuci go przez okno, jeśli nie zdobędzie 1000 lajków. Na dowód tego, że nie żartuje, uwiecznił wszystko telefonem komórkowym i wrzucił zdjęcia na swój profil na Facebooku z podpisem:

„1000 lajków albo go upuszczę”.

Na zdjęciu dokładnie widać dzieciaka a pod nim fragment ulicy i parking. Mężczyzna miał mieszkanie na 15 piętrze. Gdyby upuścił dziecko, spałoby z około 46 metrów! Nie trzeba dodawać, że nie miałoby szans na przeżycie, jednak wyrodny ojciec nic sobie z tego nie robił. Przerażeni internauci powiadomili policję i mężczyzna został zatrzymany pod zarzutem nadużyć względem syna.

Czy spotkała go za to kara? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : elitereaders.com

Reply