Julie chciała, by mąż ją zdradził i podesłała mu młodą dziewczynę. Wszystko oglądała na kamerach i wpadała w coraz większą wściekłość

Wierność w związku jest kluczową sprawą dla wielu osób, jednak ważne jest także, by ufać drugiej osobie, bo to jest grunt dla lojalności.

Kobiety często mają problem z zaufaniem do końca swojemu partnerowi. Zwłaszcza gdy ten pracuje na wyjazdach, jest daleko od domu, często spędza samotne wieczory w hotelach. Wtedy kobiety robią się czujne i do głosu dochodzi wiele obaw, zastanawiają się, czy aby na pewno ich związek jest udany, a mąż mówi prawdę.

 

Oczywiście w większej ilości przypadków wszystkie obawy są tylko wytworem własnej fantazji. Człowiek więcej potrafi sobie dopowiedzieć, wymyślić i wyobrazić niż to ma miejsce. Niestety, zdrady się zdarzają i wierność małżeńska nie jest mocną stroną wielu osób. Jednak najgorsza w tym wszystkim jest utrata zaufania.

 

Kiedy w małżeństwie nie ma zaufania, a każdej rozmowie towarzyszy podejrzliwość i kontrola to nie może być mowy, o tym by związek był dobry i trwały. Będzie narastać nerwowość, szukanie problemów i awantury i błahe sprawy. Niestety to początek końca każdego małżeństwa. Bo można przetrwać wady charakteru, załamania i nawet wielkie kłótnie, jeśli się ufa drugiej osobie i jest się jej pewnym.

 

Zazdrość to normalna rzecz w związku, każdy z nas ma w sobie trochę zazdrośnika. Jednak problem zaczyna się, gdy zazdrość przesłania wszystko i problemów szuka się w innej osobie. Przekonała się o tym Julie, która wystawiła swojego męża na próbę w programie „To Catch a Cheater”, w którym twórcy organizują zasadzki na niewiernych mężów i żony, a całej próbie przygląda się partner. Po zobaczeniu nagrania twórcy można wyciągnąć tylko jednoznaczne wnioski.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com, dailymail.co.uk

Reply