Julie chciała, by mąż ją zdradził i podesłała mu młodą dziewczynę. Wszystko oglądała na kamerach i wpadała w coraz większą wściekłość

Młoda dziewczyna proponuje spotkanie księgowemu. Podczas gdy żona zaciera ręce… on dziękuje za spotkanie. Gdy dziewczyna zaczyna go namawiać, on ponownie rezygnuje ze spotkania i zaznacza, że ma żonę. Która swoją drogą jest bardzo rozczarowana postawą męża. Chyba jako jedyna na całym świecie tylko marzy o tym, by mąż ja zdradzał. Kobieta jest nawet zła.

Julie chciała, by mąż ją zdradził i podesłała mu młodą dziewczynę. Wszystko oglądała na kamerach i wpadała w coraz większą wściekłość

Uważa, że coś jest nie tak z jej mężem, że podrywa go młoda piękna dziewczyna, nawet klepie go w pośladki, a on każe jej… spadać. Wyraźnie kobieta jest zła. Prowadzący program bardzo się jej dziwi, każda kobieta na jej miejscu byłaby super szczęśliwa, że jej mąż okazał się przyzwoity i nie dał się skusić. A ona jest wściekła.

Widać, że Julie ma problemy ze sobą, jest rozczarowana swoim życiem. Prowadzący podchwytliwie stwierdza, że sama powinna go zdradzić i będzie po problemie. Ona uważa, że nie zamierza mieć opinii tej złej w związku. Chce, żeby znaleźć mu inne kobiety, by go kusiły. Prowadzący jest naprawdę zagubiony w tym, co kobieta chce osiągnąć.

 

https://www.youtube.com/watch?v=q0IgUq1fOvY

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com, dailymail.co.uk


Reply