Chciała odejść od męża oprawcy. Gdy się o tym dowiedział, był bezlitosny. Pokazał, że „ma wszystko pod kontrolą”

Według ONZ w 2017 roku z rąk mężów, partnerów i członków rodziny codziennie ginęło aż 137 kobiet!

Od tego czasu w statystykach niewiele się zmieniło. Kobiety nadal umierają a o swoim wieloletnim cierpieniu boją się komukolwiek powiedzieć. Nie mają wsparcia ze strony rodziny, państwa czy przyjaciół. Są skazane same na siebie. Wolą milczeć i dzielnie przyjmować ciosy niż zaryzykować i spróbować odejść od swoich oprawców. Według statystyk najgorzej jest w Indiach, Salwadorze, w Afryce i na Jamajce.

Pochodząca z Rosji Anastasia Oviannikova od kilku lat była w związku z Maximem Gribanovem. Mieszkali w Lebedyan w zachodniej Rosji. Mężczyzna był bardzo porywczy i brutalny mimo to Anastasia uparcie przy nim trwała. Po wielu latach znęcania i zastraszania nie mogła się zdobyć na odwagę, aby odejść od oprawcy. Któregoś dnia znajomi kobiety obejrzeli wstrząsające wideo. Widać na nim Anastasję zapłakaną i mocno pobitą.

Jej całe ciało pokrywały rozległe krwiaki. Filmik nakręcił jej mąż. Chciał się pochwalić tym, co zrobił i udowodnić, że ma żonę pod kontrolą. Gribanov kopał ją i bił pięścią po całym ciele. Kobieta miała połamane kości i rozległe krwawienia wewnętrzne. Obrażenia były tak poważne, że Rosjanka trafiła do szpitala. Później okazało się, że kobieta chciała go zostawić. Miała dość ciągłego poniżania i bicia.

Podobno Anastasia przed pobiciem zaczęła pracować w ratuszu. Tam też poznała mężczyznę, który sprawił, że zdobyła się na odwagę, aby odejść od potwora, z którym mieszkała.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply