Przez uzależnienia rodziców jej życie było koszmarem. Mimo to napisała do nich list, w którym za wszystko im dziękuje!

Niestety, nie każdy rodzic nadaje się do niełatwej sztuki wychowania dziecka, zwłaszcza gdy nałogi wygrywają i stają się ważniejsze niż dzieci.

Są dzieci, które rodzice otaczają miłością, ciężko pracują, by ich pociechy miały jak najlepiej. Starają się, jak tylko mogą, by zapewnić dzieciom nie tylko podstawy, ale też dobre życie. Niestety, chociaż to ciężko pojąć nie wszyscy ludzie starają się dla swoich dzieci. Zaniedbują je, traktują jak niepotrzebne rzeczy lub przeszkody. Takie dzieci nie mają łatwo.

 

 

Mimo że każde dziecko kocha swoich rodziców i nieraz potrafi ich bronić, nawet gdy je krzywdzi. Maluchy nie znają innego życia i uważają, że ono tak wygląda. Chociaż służby socjalne starają się dotrzeć do takich dzieci, to często istnieje zmowa milczenia, dorosłych i nie da się pomóc dziecku. Czasami dopiero tragedia otwiera oczy. Chelsea Cameron spędziła dzieciństwo w domu, gdzie najważniejsze były narkotyki. Nie raz w środku nocy budzili ją dilerzy dobijający się do drzwi po pieniądze. Dlaczego podziękowała rodzicom? Dowiesz się na kolejnej stronie.

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk, facebook.com

Reply