Rozcięli nożyczkami te tanie chińskie gumki. To, co ukazało się ich oczom, przyprawia o mdłości!

Chińczycy potrafią sfałszować niemal wszystko. Produkują podrobione ubrania, buty, elektronikę, kosmetyki, a nawet jedzenie. Doskonale wiedzą, jak wyprodukować sztuczny niezdrowy ryż oraz jak nadać krewetkom piękną i apetyczną barwę.

Później po okazyjnych cenach sprzedają swoje wyroby, a kolosalną ich cześć eksportują poza granice kraju. Nieświadomi Europejczycy czy Amerykanie kupują szkodliwe kosmetyki, ceramikę zawierającą ołów, barwione toksycznymi farbami ubrania czy czosnek nafaszerowany chemikaliami.

Niska cena skłania do nabywania takich produktów. Zdarza się, że są nawet trzykrotnie tańsze od tych wytwarzanych w kraju, dlaczego więc na nie się nie skusić? Dlatego że przeważnie są bardzo szkodliwe. Powodują alergie, podrażnienia, zatrucia, a nawet nowotwory! Większość osób o tym wie, ale popyt na artykuły made in China nadal rośnie. Może wreszcie nadszedł czas, by konsumenci otworzyli oczy i nie ryzykowali kosztem zdrowia?

To, co odkryto w chińskich gumkach, wielu przyprawiło o mdłości. Jeśli jesteś gotów, aby to zobaczyć, zajrzyj na kolejną stronę!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : tcijthai.com, urbanlegendsonline.com

Reply