Chłopak oszukiwał dziewczynę, ale jego podboje nie trwały długo!

Niestety, są mężczyźni, którzy nie potrafią być wierni swoim partnerkom i szukają przygód w pubach i dyskotekach. Kiedy zapewniają dziewczyny o swej wierności, zasypują je kwiatami, mają już plan na wieczór. Podobnie bywa z kobietami. Niestety, nie ma co generalizować, ale czasami tak jest. Jednak dzięki technice, nie ukryją się ze swoimi postępkami na długo. 

Zauroczona dziewczyna zrobi wszystko by odnaleźć chłopaka marzeń, a dzięki internetowi nie jest to trudne. Chociaż czasami nie przynosi takich efektów, jakby się chciało.Gdy Pippa poznała Matta w jednej z dyskotek, nie przypuszczała, że zdemaskuje oszusta. Dziewczyna źle zapisała numer jego telefonu i postanowiła wrzucić do Internetu ich wspólne zdjęcie. Pomyślała, że dzięki znajomym i ich udostępnieniom pozna chłopaka, który był dla niej absolutnie wspaniały. 

2


Lawina udostępnień ruszyła, każdy znajomy chciał pomóc jej odnaleźć „wspaniałego chłopaka”. 

3


Nie trzeba było długo czekać, aż odnalazł się ich wspólny znajomy, który… otagował profil dziewczyny Matta. Pippa sprawdziła profil i dowiedziała się prawdy, że wspaniały Matt to paskudny oszust, który gra na dwa fronty. 

1


Komentarze zmieniły się o 180 stopni. Biedna, oszukana dziewczyna z pewnością poczuła się głupio i było jej wstyd przed znajomymi, że dała się tak nabrać. Jednak to właśnie dzięki niej oszust został nakryty i z pewnością za to odpowie. 

4

Jednak Facebook to całkiem przydatna rzecz :)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : relationshipsurgery.com

Reply