Nie miała pieniędzy, żeby kupić sukienkę na studniówkę! Jej chłopak postanowił uszyć jej kreację

Dla prawdziwej miłości ludzie są w stanie zrobić wiele.

Niekiedy poświęcają się zawodowo, odcinają się od znajomych czy radykalnie zmieniają. Wszystko po to, aby zadowolić swoją drugą połówkę. Dobrze, jeśli ta osoba jest warta takich poświęceń. Najgorzej, jeżeli starania idą na marne, a ukochana osoba nie zasługuje na nasze wyrzeczenia.

Parker Smith uczeń szkoły średniej z Pendleton w stanie Indiana ukończył edukację w maju. Miał iść na studniówkę ze swoją dziewczyną Andy Rast, ale ukochana nie miała wieczorowej sukni. Andy znalazła kreację, która bardzo się jej podobała, ale była kolosalnie droga. Młodej kobiety nie stać było na taki wydatek. Któregoś dnia żartobliwie powiedziała do swojego chłopaka: „Parker, dlaczego nie zrobisz mi sukienki na bal?”

twitter.com/AddiRust

Oboje się z tego śmiali, ale w głowie chłopaka rodził się pewien plan. Potraktował sprawę poważnie i podjął się wykonania kreacji na studniówkę. Młody mężczyzna nie miał pojęcia o szyciu, wszystkiego musiał się naprędce nauczyć. Na początku przygotował szkic sukni, a później rozłożył ją czynniki pierwsze i zaczął wycinać poszczególne jej części z błękitnego materiału.


twitter.com/AddiRust

Oczywiście nie obyło się bez porażek. Umiejętność perfekcyjnego szycia opanował dopiero po kilku miesiącach i zmarnował mnóstwo materiału, ale w końcu się udało. W trakcie powstawania sukni kilkakrotnie przerabiał szkic, ponieważ Andy ciągle grymasiła, a on chciał za wszelką cenę spełnić jej wyśrubowane oczekiwania. Zadanie nie było łatwe, ale Parker nie myślał o wycofaniu się. Skoro podjął się zadania, chciał je doprowadzić do końca.


twitter.com/AddiRust
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply