Mały chłopczyk rozpędził się na rowerze i wpadł na krawężnik. Gdy zobaczysz, kto przybył mu z pomocą, z pewnością się uśmiechniesz

Nad niektórymi dzieciakami ciężko zapanować i choć wydaje się nam, że mamy wszystko pod kontrolą, potrafią nas zaskoczyć i napędzić niezłego stracha. Wpadają na najróżniejsze pomysły, które dorosłym nawet nie przyszłyby do głowy, dlatego, aby zapewnić im bezpieczeństwo, trzeba być ostrożnym i mieć oczy dookoła głowy.

Oczywiście nie należy być nadopiekuńczym i biegnąć na ratunek przy błahych wypadkach. Dziecko od najmłodszych lat musi się nauczyć jak radzić sobie w życiu i pomaganie mu, gdy tylko się potknie lub obleje soczkiem jest absolutnie niepotrzebne.

1


Maluch z poniższego nagrania wyjechał rowerem na drogę. Niestety nie zdołał utrzymać równowagi i wylądował na trawiastym fragmencie chodnika. Nie płakał tak jak większość dzieci. Wstał, otrzepał się i przyznał, że faktycznie jechał za szybko. Zajście obserwowała siostra małego ryzykanta. Dziewczynka szybko przybiegła, by sprawdzić, czy bratu nic się nie stało. Przytulił ją i powiedział, że wszystko jest w porządku. Filmik migiem podbił serca internautów. Udostępniano go ponad 200 tysięcy razy!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Ellentube

Reply