Chłopiec wystąpił w reklamie Barbie i wszystkim odbiło!

Jesteśmy przyzwyczajeni do utartych schematów i rzeczy, które mają się nie zmieniać. Jednak podział zabawek i innych rzeczy ze względu na płeć jest coraz częściej zawieszana. Nie ma przecież w tym nic złego, gdy chłopiec chce pobawić się w cukiernię, a dziewczyna budować fortece z klocków. A jednak!

Ostatnio firma produkująca lalkę Barbie wypuściła na rynek nowy produkt i nową reklamę. Lalka jak lalka, ale reklama sprawiła, że wszyscy komentują ten materiał. Dlaczego? Z prostego powodu, że w reklamie wystąpił chłopiec, który z dziewczynkami bawi się nią.Lala powstała ze współpracy Barbie z marka modową Moschino. W reklamie wystąpiły dwie dziewczynki i chłopiec.

2


Cała trójka jest mocno wystylizowana – profesjonalne fryzury i make-upy trochę odstają od normalnego wyglądu kilkulatka.

3


Sama lalka też jest bardzo modna. Ma wszystkie niezbędne gadżety, by uznać ja za modną. Skóra, dużo złota.

4


Internet zalała fala komentarzy. Jedni przyznają, że reklama jest przesadzona, że dzieci są za bardzo wystylizowane. Inni twierdzą zaś, że reklama jest absolutnie rewelacyjna, a chłopiec, który w niej wystąpił uroczy. 

5


Zobaczcie reklamę i zdecydujcie sami:

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply