15 oznak, po których poznasz, czy twój facet jest jeszcze chłopcem, czy już mężczyzną!

Kiedy utkniesz w związku z chłopcem, możesz sobie wyrządzić krzywdę. Na początku będzie fajnie, dużo śmiechu i flirtowania, ale z czasem nie ma szans na rozwój związku. Chłopcy nie lubią się angażować, związek z nimi na dłuższą metę wygląda, jak próba przepłynięcia jeziora w dziurawym kajaku.

Spotykasz się z facetem i chcesz wiedzieć, czy nadal jest chłopcem, czy już mężczyzną te 15 oznak pomogą ci bezbłędnie rozróżnić te dwa typy.

1. Chcesz wiedzieć czy twój wybranek jest nadal chłopcem? Zobacz jego pokój, jeśli panuje w nim bałagan to z pewnością chłopiec. Jeśli rzeczy mają swoje miejsce, to mężczyzna?

1

 

2. Chłopiec nie radzi sobie z finansami, ciągle jest spłukany. Mężczyzna wie, na co może sobie pozwolić i jak zarządzać swoją wypłatą.

2

 

3. Mężczyzna planuje swoją karierę, szuka stałej pracy, w której może się rozwijać. Chłopiec ma prace dorywczą, jak mu się coś nie podoba to ją rzuca.

3

 

4. Mężczyzna do problemów podchodzi osobiście, chce je przedyskutować i znaleźć rozwiązanie. Chłopiec będzie unikał odpowiedzialności, wyśle ci sms z informacją i nie będzie szukał rozwiązań.

4

 

5. Chłopcy miewają napady złości, nie potrafią kontrolować swoich emocji. Mężczyzna swoją złość umie przełożyć na coś pożytecznego.

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : diply.com

Reply