Podczas koszenia trawy odkryli coś okropnego! Dzień później ich życie całkowicie się zmieniło

Marco del Pino z Argentyny różni się od większości typowych nastolatków. Czternastolatek nie przesiaduje całymi dniami przed komputerem czy telewizorem. Ma dość nietypowe hobby, którym jest… koszenie trawy.

Któregoś dnia wraz z bratem Franco podcinał trawnik. Zobaczyli pudełko, z którego dochodziły ciche jęki. Całe szczęście, że zdobyli się na odwagę, by je otworzyć, bo w środku znajdowały się trzy malutkie szczeniaki. Zostały porzucone na pastwę losu i gdyby nie bracia, ich losy potoczyłyby się zupełnie inaczej. Chłopcy zdecydowali się zabrać je ze sobą. Zaopiekowali się nimi i znaleźli maluchom nowe domy wśród przyjaciół rodziny.

1

2


Od tego czasu opieka nad porzuconymi zwierzętami stała się misją Marca. Ludzie zaczęli perfidnie wykorzystywać jego dobre serce i podrzucali mu pod dom kartony ze zwierzakami… Dobrze, że nie był obojętny na ich los, za każdym razem troszczył się o nie i znajdował im nowe domy. Na liście osiągnięć chłopca jest również odnalezienie zaginionego psa. Właściciel czworonoga docenił jego starania, umieszczając na Facebooku publiczne podziękowania. Nazwał go bohaterem, który zrealizował to, co dla niego było niemożliwe.

3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : perdavvero.com

Reply