6-latek odważył się zatańczyć z kobietą w czerwonej kreacji. Zgromadzeni goście będą wspominać to wesele przez lata!

Co robią dzieci na przyjęciach weselnych? Przeważnie zajadają się słodkościami, biegają po sali lub spędzają czas w kąciku zabaw. Na imprezie dużo się dzieje, więc zazwyczaj potrafią zorganizować sobie czas i nie potrzebują pomocy dorosłych. Mało kiedy tańczą, a jak już wyrażą na to chęć, to przeważnie pląsają z rodzicami lub w kołeczku z innymi dzieciakami.

Na solówkę decydują się bardzo rzadko. Wstydzą się i sądzą, że nie mają wystarczających umiejętności, aby dorównać starszym weselnikom.


boy-dancing


Ten chłopczyk postanowił zaimponować wszystkim i popisać się ogromnymi zdolnościami tanecznymi. Dał taki pokaz, że z pewnością przyćmił nawet młodą parę. Malec zatańczył tzw. Czeczenkę (Lezginkę). Popularny ludowy kaukaski taniec charakteryzujący się żywym tempem i gwałtownymi ruchami ciała. Może być tańczony w parach lub zbiorowo. W tym pierwszym przypadku, partnerzy w ogóle się nie dotykają. Kobiety poruszają się znaczniej spokojniej zaś mężczyźni w dynamiczny sposób pląsają przed partnerkami. Niekiedy upadają na kolana lub wykonują pozę orła w locie.

Zobaczcie, co ten chłopczyk wyprawiał na parkiecie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Suro Hakobyan

Reply