Wszyscy śmiali się z tego, jak wygląda ta dziewczynka. Wtedy pewna osoba postanowiła zrobić dla niej coś wyjątkowego. Zobaczcie, co wymyśliła!

Breanna Mendoza cierpi na Zespół Goldenhara, który charakteryzuje się deformacją struktur twarzoczaszki. Schorzenie jest niezwykle rzadkie. Dotyka jedną na 45-56 000 osób. Przez swój wygląd dziewczyna zawsze była szykanowana. Rówieśnicy nie szczędzili jej uszczypliwości i złośliwych uwag. Chamskie komentarze i pogróżki pojawiały się regularnie na profilach Breanny w mediach społecznościowych. Całe szczęście, że pojawił się ktoś, kto wyciągnął do niej pomocną dłoń.

Już w wieku 8 lat próbowała popełnić samobójstwo. Nie mogła wytrzymać ciągłego dręczenia. Chciała rzucić się pod rozpędzony autobus. Ciężko uwierzyć, że tak mała dziewczynka myślała o odebraniu sobie życia.

Jej mama bardzo starała się jej pomóc. Niestety wszystkie metody zawodziły. Wtedy natknęła się na Heather Marshall, miejscowego fotografa.

1Heather zaproponowała dziewczynce profesjonalną sesję zdjęciową. Mała Breanna na jeden dzień przemieniła się w profesjonalną modelką. O jej wygląd zatroszczył się sztab wykwalifikowanych stylistów. Zrezygnowano z mocnego makijażu. Podkreślono jedynie jej naturalne piękno.

4

3

82

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : trendingstylist.com

Reply