Gdy zobaczycie brwi tej dziewczyny, nie będziecie mogli uwierzyć w to, co z nimi zrobiła. Uwaga, głupota tego nowego stylizacyjnego trendu Was porazi!

Przesada w upiększaniu ciała, najczęściej przynosi bardzo groteskowe efekty.

Odpowiednio wyregulowane i zadbane brwi, to wspaniała ozdoba każdej twarzy. Niestety niektóre panie przesadzają z ich stylizacją i fundują sobie jakieś dziwne twory nad oczami. Najczęściej popełniane błędy to zbyt mocny kolor lub nieodpowiednia grubość, w efekcie czego powstają brwi cienkie jak rysy na szkle lub grube, niczym pniaki w tartaku.

 

Ostatnio hitem były brwi-piórka, stawiające na ich rozczesanie ku zewnątrz, brwi a’la McDonald’s przypominając logo restauracji, a także mono-brwi, ciągnące się przez całe czoło. Teraz przyszedł czas na nowy trend, który odwołuje się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Christmas Brow, bo tak nazywa się ten trend w stylizacji brwi, zakłada „przerobienie” ich na mini choinkę! Wydaje się to dziwne i nie mniej dziwnie wygląda.

 

Aby wykonać Christmas Brow, trzeba przygotować żel lub wosk do brwi oraz kolorowe ozdoby. Najpierw należy odpowiednio wyczesać brwi i ułożyć je w kształt poziomej choinki, a później zostaje już tylko przyklejenie świecidełek. Tutoriale, jak wykonać Christmas Brow powoli zalewają YouTube, więc nikomu inspiracji nie zabraknie.

Zdania na temat choinkowych brwi są podzielone. Jedni widzą w tej stylizacji kolejny sposób na wyróżnienie się i pokazanie swojego stylu, zaś inni uważają, że takie ozdabianie twarzy to czysta głupota, dająca karykaturalny efekt. A Wy, co sądzicie na ten temat?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : misstits.me

Reply