Ci ludzie mają niezwykłe moce!

Każdy z nas chciałby mieć supermoc, jednak gdyby wszyscy byli super to nie byłoby w końcu w tym nic dziwnego. Jednak, jak się okazuje, superbohaterowie żyją nie tylko w komiksach i filmach, ale tez można ich spotkać na co dzień. Żyją wśród nas i posiadają umiejętności, które sprawiają, że naukowcy mają się nad czym głowić. 

Superman czy Spiderman przemijają, nadchodzi era nowych bohaterów, a ty masz okazję ich poznać.1. Daniel Browning Smith

Daniel to najbardziej rozciągnięty mężczyzna na świecie. Był w Księdze rekordów Guinessa już 5 razy, gdyż potrafi się tak zwinąć, że mieści się w małej walizce! Jedyne pytanie, jakie nasuwa się na myśl to, gdzie on ma kości?

1


2. Rathakrishnan Velu

Ten mężczyzna z Malezji mógłby reklamować pastę do zębów. Potrafi pociągnąć pociąg właśnie siłą zębów.

11


3. Daniel Tammet

Daniel choruje na zespól Aspergera, jednak to nie przeszkadza mu władać biegle dziesięcioma językami. Angielski, fiński, francuski, niemiecki, litewski, esperanto, hiszpański i włoski oraz islandzki i walijski nie mają przed nim tajemnic. Posiada rekord w najdłuższym dyktowaniu liczby Pi.

2


4. Ngoc Thai

W 1973 roku Ngoc dostał wysokiej gorączki i od tamtego czasu nie śpi. Lekarze nie potrafią wytłumaczyć fenomenu człowieka, który nigdy nie jest zmęczony.

3


5. Wim Hof

Mężczyzna potrafi rozebrany przesiedzieć 2 godziny na mrozie. Swoje niewiarygodne umiejętności zyskał po tym, jak zdobył Mount Everest i przebiegł maraton przez pustynie bez kropli wody.

4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : hefty.co

Reply