10 największych szczęściarzy na świecie

Szczęście spotyka nas najczęściej, gdy się tego najmniej spodziewamy. Kiedy już sądzimy, że nic dobrego nas nie czeka, a wszelkie marzenia można odłożyć na półkę. Jednak wtedy właśnie szczęście potrafi przyjść i wyważyć drzwi.

Przekonali się o tym ci ludzie! Zobacz przykłady niewiarygodnego szczęścia!1. Lena Pahlsson

Lena znalazła swoją obrączkę ślubną po 16 latach, pracując w ogrodzie. Obrączka wrosła w posianą tam marchewkę.

1


2. Steve Flaig

Steve wychowywał się bez matki, chociaż szukał jej całe życie. Jak później się okazało  miał podane złe nazwisko. Przypadek sprawił, że ją znalazł. Gdy zaczął pracę w wielkim sklepie sieciowym, podzielił się swoją historią z szefem. Jak się okazało ten znał jego matkę – była pracownicą w innych sklepie sieci!

2


3. Virginia Fike

Virginia zawsze w loterii obstawiała te same numery. Pierwszą liczbą była data małżeństwa jej rodziców, drugą rok ich ślubu. W 2012 roku przez przypadek wysłała dwa kupony zamiast jednego i wygrała 2 miliony dolarów!

3


4. Tsutomu Yamaguchi

Jest jedynym człowiekiem, który przeżył dwa ataki nuklearne na Japonię. Był w podróży służbowej w Hiroszimie, kiedy spadła pierwsza bomba. Z licznymi oparzeniami wrócił do Nagasaki, gdzie bomba spadła 3 dni później.

4


5. Harrison Odjegba Okene

Pracował jako kuk na statku. Był w łazience, kiedy statek rozbił się i zatonął. Na szczęście udało mu się przemieścić do maszynowni, gdzie wytworzyła się poduszka powietrza. Przeżył 3 dni, zanim grupa ratunkowa go uwolniła, był jedynym, ocalałym z 12 osobowej załogi.

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply