Ci przystojniacy przyciągają kobiece spojrzenia. Tylko jeden szczegół sprawia, że daleko im do typu macho

Kobiety narzekają, że coraz rzadziej na swej drodze spotykają mężczyzn z krwi i kości. 

Nie podoba im się, że współcześnie panowie mieszczą się w coraz mniejsze rozmiary. Noszą rurki i przesadnie dbają o swą urodę. Tęsknią za umięśnionymi macho, którzy muskulaturą przyciągaliby spojrzenia i przy których czułyby się bezpiecznie. Często się do tego nie przyznają, wmawiają sobie i swym partnerom, że nie liczy się dla nich ciało, a jedynie dobre serce i wrażliwość. 

W duchu wiedzą jednak, że część z tej wrażliwości fajnie byłoby zamienić na umiejętność wbicia gwoździa, czy zrobienia w domu małego remontu bez pomocy fachowca. Część natomiast z pewnością zamieniłyby na tzw. „kaloryfer” na brzuchu ukochanego. Nikt jednak nie odmówi kobietom oglądania się za przystojnymi, silnymi mężczyznami. W końcu nie czynią tym nikomu krzywdy. Pytanie tylko, czy warto ufać swoim oczom…

W dzisiejszych czasach umięśniona sylwetka o niczym nie świadczy, a pozorna męskość, którą obserwujemy choćby na zdjęciach przystojnych mężczyzn, nie jest wyznacznikiem niczego. Panów, których umieściliśmy w tym zestawieniu łączy jeden szczegół, który sprawia, że daleko im do prawdziwych macho. 

Domyślacie się już co to takiego?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply