Kiedyś było to miejsce spotkań okultystów, teraz biegnie tam droga, która została uznana za najbardziej nawiedzoną w całych Stanach

Są miejsca, które przyprawiają ludzi o dreszcze, nawet jeśli ci na co dzień zarzekają się, że nie wierzą w rzeczy nie z tego świata.

Każde miejsca na ziemi na swoją historię, tajemnice, jakich nie znamy i nigdy nie poznamy. Miejsca, w których teraz świcie słońce mogły być tysiące lat temu puszczami, a zaludnione dziś miasta pustkowiami. Szukając różnego rodzaju śladów, jakie podostawiają po sobie ludzie, można dojść do wniosków, a częściej niepotwierdzonych teorii, co działo się na danym terenie. Kto go zamieszkiwał i w jakim okresie.

 

Są też miejsca, które mają swoje tajemnice, niewytłumaczalne i przerażające. Są też miejsca, do których ściągają ludzie z całego świata, by chwile tam pobyć, poczuć uzdrawiającą moc kamieni, budowli. Wiele osób głowie się nad tym, by znaleźć przyczyny, dlaczego takie miejsca powstają, jak przyciągają ludzi i jakie tajemnice ukrywają. Ludzie kochają rozwiązywać tajemnice, które są przed nimi głęboko schowane.

 

I nie zajmują się tym, tylko ludzie, których można uznać za wariatów. W miejsca, gdzie dzieją się niezwykłe i mrożące krew w żyłach przypadki, badania prowadzą naukowcy z wyspecjalizowanym sprzętem, badający to, czego nie widać gołym okiem. Są miejsca, gdzie sporadycznie ludzie zauważają coś niepokojącego.

 

Jednak jak zbagatelizować lokalizacje, w których niezależnie od siebie przebywający tam ludzie, czyli działanie dziwnej, nieznanej siły i widzieli rzeczy, które zmroziły im krew? Do takich miejsc należy droga Clinton Road w New Jersey. Za dnia to zwykłą dwupasmówką, lecz po zmroku dzieje się tam coś strasznego.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralnova.com


Reply