W kryjówce pedofila znaleziono obraz Billa Clintona ubranego w sukienkę i szpilki! Były prezydent miał z nim wiele wspólnego

Jeffrey Epstein był znanym amerykańskim finansistą i miliarderem.

Uchodził za człowieka sukcesu, który szybko dorobił się dużych pieniędzy dzięki ogromnej wiedzy i ciężkiej pracy. Urodził się w na Brooklynie w rodzinie żydów. Jego rodzice nie byli majętnymi ludźmi. Matka pracowała jako gospodyni domowa, zaś ojciec był dozorcą i ogrodnikiem. Epstein swoją karierę rozpoczął jako nauczyciel, następnie przeniósł się do sektora bankowego i finansowego. Piął się po najwyższych stanowiskach. Dość szybko dorobił się dużych pieniędzy i został multimilionerem.

Finansista był bardzo dobrze związany z niektórymi elitami finansowymi, politycznymi i kulturalnymi. Był wieloletnim znajomym księcia Andrzeja, syna Elżbiety II. Brał udział w przyjęciach i spotkaniach prywatnych oraz biznesowych m.in. z Billem Clintonem, Donaldem Trumpem, Woodym Allenem, Michaelem Jacksonem, Kevinem Spaceym czy ze znanymi i wpływowymi rodzinami mi.in. rodziną Kennedych, Rockeffellerów czy Rothschildów. Szczycił się znajomością z premierem Izraela, premierem Wielkiej Brytanii (Tonym Blairem) czy saudyjskim księciem koronnym Mohammedem bin Salmanem.

Jeffrey Epstein miał wiele grzechów na sumieniu. Do najcięższych z nich należy molestowanie małoletnich dziewczynek i zmuszanie nieletnich do prostytucji. Gdy agenci FBI wtargnęli do kamienicy Epsteina na Manhattanie, znaleźli mnóstwo dowodów, które obciążały miliardera. Znaleziono dowody przemytu seksualnego oraz dowody na organizowanie seksualnych imprez dla bogaczy i przyjaciół Epsteina. Do orgii były zmuszane bardzo młode dziewczyny. Mężczyzna był właścicielem prywatnego odrzutowca nazywanego „Lolita Express”.

Prywatny Boeing 727  „Lolita Express”
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply