W kryjówce pedofila znaleziono obraz Billa Clintona ubranego w sukienkę i szpilki! Były prezydent miał z nim wiele wspólnego

Miliarder często nim podróżował, zabierając na pokład przyjaciół pragnących uciech cielesnych z nieletnimi. Na pokładzie Lolita Expres podobno przebywał kilkakrotnie sam prezydent Trump, jednak otwarcie temu zaprzecza. Bill Clinton latał co najmniej 27 razy. Udowodniono, że w seksualne podróże, prawdopodobnie do Afryki zabierał również amerykańskich aktorów Kevina Spacey’ego i Chrisa Tuckera. Z finansistą latało wielu znanych i lubianych ludzi, jednak po jego zatrzymaniu nikt nie chciał się przyznać do kontaktów z przestępcą.

Podobno Epstein miał na Karaibach prywatną wyspę dla pedofilów nazwaną Little St. James. Mówiono, że przywoził tam swoje nieletnie ofiary i klientów, których miały zadowalać. Podczas oczekiwania na proces, miliarder popełnił samobójstwo. Groziło mu 45 lat odsiadki. Spekulowano, że podczas procesu ujawni nazwiska osób, które miały sypiać z nieletnimi. Niestety, z powodu jego śmierci nie udało się pozyskać listy pedofilów. Zastanawiająca jest znajomość Epsteina z Billem Clintonem. Virginiia Giuffre, niewolnica seksualna Epsteina zeznała, że gdy miała 17 lat, Clinton pojawił się na wyspie Little St. James.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply