W kryjówce pedofila znaleziono obraz Billa Clintona ubranego w sukienkę i szpilki! Były prezydent miał z nim wiele wspólnego

Właściciel miał urządzić dla niego imprezę z młodziutkimi dziewczynami. Podobno na wyspie byli również agenci Secret Service. Clinton miał odwiedzać pedofila również w jego rezydencji w Nowym Meksyku oraz na Florydzie. Wielomilionowa rezydencja skazanego na Manhattanie była pełna dziwnych artefaktów i dzieł sztuki. Pewien człowiek, który nie chce ujawniać swojego nazwiska, poszedł tam, aby omówić sprawy biznesowe. Gdy gosposia uchyliła drzwi, „wspólnik” ujrzał prowokujący obraz Billa Clintona. Były prezydent USA ubrany był w niebieską sukienkę a na stopach miał czerwone szpilki. Mężczyzna z ukrycia postanowił zrobić zdjęcie malowidła.

Dzieło nazywa się „Parsing Bill” i zostało stworzone przez artystkę Petrinę Ryan-Kleid. Nie jest jasne czy Epstein kupił płótno, czy zlecił jego namalowanie. Niebieska sukienka, w którą był ubrany Bill, podobno miała nawiązywać do stroju jego byłej kochanki Moniki Lewinsky. Ubranie było dowodem, że uprawiali seks. Znaleziono na nim nasienie Clintona.

Zdjęcie obrazu wykonane przez anonimowego „wspólnika” zostało zrobione w 2012 roku. Cztery lata po tym, jak miliarder przyznał się do winy za namawianie nieletniej do prostytucji i siedem lat przed tym, jak został ponownie aresztowany za handel i zmuszanie nieletnich do współżycia.

Dlaczego Epstein miał w prywatnej rezydencji tak kontrowersyjny i nacechowany seksualnie obraz? Tego już się pewnej nie dowiemy. Pewne jest, że Clinton latał na jego wyspę. Mówią o tym, chociażby zapiski z dzienników lotu.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply