Masz w kieszeni 20$, zobacz co za nie możesz kupić, w różnych miejscach na świecie

W różnych stronach świata te same pieniądze znaczą zupełnie coś innego, można się o tym przekonać na podstawie zwykłych, codziennych produktów.

To, że masz w kieszenie 20$, w jednym kraju sprawi, że nie będziesz musiał się martwić o to, co zjesz przez najbliższy tydzień. Jednak są też miejsca, w których taka kwota nie powala i może wystarczyć na bardzo podstawowe zakupy, nie mówiąc o luksusie jedzenia w restauracjach czy innych publicznych miejscach.

 

 

Podróżowanie po różnych zakątkach świata sprzyja poznawaniu realiów, w jakich naprawdę muszą żyć. Co naprawdę dzieje się na ulicach, poza kurortami, które pokazują tylko najlepsze aspekty danego kraju. Większość podróżników wybiera kraje, w których można poznać lokalny koloryt za niewielkie pieniądze.

Zobacz, do jakich krajów najlepiej się wybrać, by za niewielkie pieniądze mieć zawsze pełen brzuch. Przekonasz się o tym na kolejnej stronie.

sz porządne śniadanie, składające się z chleba, mleka i jaj. A nawet wystarczy ci na obiad w postaci kurczaka i ziemniaków. Zjesz też całkiem niezłą porcję owoców, ale nic więcej. Nie jest źle, ale też ilość kupionych produktów nie powala.

 

2. W Japonii jest drożej niż w Wielkiej Brytanii. Za te same pieniądze możesz kupić kurczaka, chleb i jabłka. Można podjeść, ale na długo nie wystarczy taki zapas. Zatem Japonię warto odwiedzić, ale z zasobniejszym portfelem, gdyż niewielkie oszczędności mogą doprowadzić do burczenia w brzuchu już na początku wizyty.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : globalprice.info, numbeo.com, expatistan.com

Reply