Sporo osób pije go codziennie i nie zdaje sobie sprawy, że zżera organizm! Zobacz, co się dzieje po spożyciu tego świństwa!

Wiele konsumentów wzięło sobie do serca stwierdzenie „Jesteś tym, co jesz” i postanowiło zmieć swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe.

Wprawdzie nie jest to łatwe, ale z czasem można wyeliminować wszystko, co tuczące oraz szkodliwe i zastąpić to zdrowymi produktami. W dzisiejszych czasach do końca nie wiadomo co jest zdrowe a co nie. Warzywa i owoce, zawierające sporo witamin oraz cennych składników odżywczych traktowane są ogromną ilością szkodliwych pestycydów. Nigdy zatem nie mamy pewności czy pięknie wyglądający pomidor, czy ogórek nie zaszkodzi naszemu zdrowiu jeszcze bardziej.

pesticides

Są grupy artykułów żywnościowych klasyfikowane jako bardzo niezdrowe. Należą do nich m.in. słone i słodkie przekąski, chipsy, zupki instant, gazowane napoje oraz napoje energetyzujące. Chociaż wiadomo, że są szkodliwe ciężko z nich całkowicie zrezygnować. Kuszą smakiem i są łatwo dostępne, dlatego tak często po nie sięgamy. Nie jest to dobre rozwiązanie i jeśli nie możemy kompletnie wyeliminować ich z diety, powinniśmy nieco ograniczyć ich spożywanie. Za kilka lat organizm na pewno nam za to podziękuje!

Przejdź na kolejne strony, by przeczytać dalsze części artykułu. 

unhealthy-food

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : metro.co.uk, gurbacka.pl, healthyfoodhouse.com

One Response

  1. Zły

Reply