Co ukrywa zodiakalna Ryba? Gdy poznacie grzeszki, które ma na koncie, zrozumiecie skąd natura cierpiętnika i mentalność staruszka

Bałaganiarstwo

Ryby nie przywiązują zbytniej wagi do tego, jak wygląda i w jakim stanie znajduje się ich otoczenie. To zupełnie zrozumiałe, jeśli weźmiemy pod uwagę ich bujanie w obłokach i zawieszenie w świecie marzeń. Osoby spod tego znaku żyją w swoim własnym świecie i nie przejmują się sprawami przyziemnymi, takimi jak sprzątanie.

Nieodpowiedzialność

Odpowiedzialność nie jest mocną stroną ludzi spod tego znaku. Choć Ryby są niezwykle rodzinne, na ich gapiostwie i marzycielstwie cierpi nawet ich rodzina. Te gwiezdne lekkoduchy nie pamiętają bowiem o rachunkach i pilnych sprawach do załatwienia na już. Nie trzymają się ich ważne daty i wydarzenia. Są oderwane od rzeczywistości.

Introwertyzm

Towarzyskich Ryb możemy ze świecą szukać. To urodzeni introwertycy i o ile cenią sobie rodzinę i ciepło domowego ogniska, przyjaciele nie zajmują już u nich wysokiej pozycji. Osoby spod tego znaku mają ich mało lub nie mają wcale. Są zbyt zamknięte w swojej skorupie i za bardzo zajęte analizowaniem własnych porażek, by znaleźć czas dla dużego grona znajomych.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mhoroskop.pl

Reply