Córka prezydenta Baraka Obamy bawi się bez zahamowań. W tańcu celowo pokazała zgromadzonym ludziom pupę!

Barak Obama od 2008 roku zasiada w fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pełnienie tej roli postawiło polityka i jego rodzinę w centrum uwagi całego świata, który od kilku lat śledzi dorastanie jego córek i działalność żony.

Reprezentowanie państwa to trudne zadanie, które nigdy się nie kończy. Politycy, a zwłaszcza przywódcy (prezydenci, premierzy, kanclerze) zawsze muszą być gotowi, by pełnić swoją służbę i dawać dobre świadectwo o kraju. Często dotyczy to też ich rodzin. Przywódca i jego najbliżsi powinni zachowywać się odpowiednio, z klasą, przestrzegając zasad dobrego wychowania. Ale jak skłonić do tego nastolatkę?


dance-2


Barak Obama ma dwie córki, w tym 18-letnia Malię. Dziewczyna chce być zwykłą nastolatką, jak jej koleżanki, ale dopóki ojciec pełni urząd powinna zachowywać się odpowiednio i nie przynosić nikomu wstydu. Ale młodość ma swoje prawa i nastolatka chyba ostatnio zapomniała o tym, że to, co robi daje świadectwo o jej rodzinie.

Rodziny wysoki polityków muszą pamiętać, że społeczeństwo na nie patrzy i je ocenia

dance-1

Malia wybrała się wraz z koleżankami na koncert odbywający się w ramach festiwalu Lollapalooza w Chicago. Szalejący tłum, głośna muzyka i dobre towarzystwo sprawiły, że dziewczyna dała się ponieść emocjom i zaczęła tańczyć. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że z premedytacją podciągnęła kusą spódniczkę i na oczach wszystkich ludzi, zaczęła kręcić półnagim pośladkiem.

Czy córce prezydenta przystoi takie zachowanie? A może 18-latka powinna robić, co tylko chce?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply