Restauracja odmówiła jej obsługi twierdząc, że nie jest ubrana. Kobieta jest oburzona, a internauci dyskutują, kto miał rację

Wiele restauracji ma wymagania, co do stroju, jaki należy włożyć. Ta przyszła mama bardzo się zdziwiła, że nie chcą jej obsłużyć.

Odpowiedni strój, co do miejsca i okazji to norma. Jednak nie każdy uważa, że tak powinno być. Są ludzie, którzy uważają, że to, co wkładają na siebie, jest ich prywatną sprawą i nikt nie ma prawa ich dyskryminować z tego powodu. Konflikty na tym tle wybuchają coraz częściej i nie są łatwe do rozstrzygnięcia, bo przecież każdy ma trochę racji i punkt widzenia się zmienia.

Charisha Gobin jest oburzona na Buzz Inn Steakhouse, ponieważ została wyproszona z restauracji na podstawie prawa, które mówi, że jeśli nie masz koszulki lub butów nie zostaniesz obsłużony. Charisha jest w siódmym miesiącu ciąży, na kolację z rodziną wybrała się w crop topie i spódnicy. Koszulka odsłaniała cały jej brzuch. Obsługa uznała, że nie jest ubrana i tym samym nie zostanie obsłużona.

Charischa poczuła się upokorzona i z dyskryminowana przez to, że nie pokazuje w koszulce płaskiego brzucha, ale ciążowy. Uważa, że została niesłusznie wyrzucona z restauracji. Przyszła mama umieściła w internecie zdjęcie z tamtego wieczoru, uważając, że wcale nie był nieodpowiednio ubrana. Restauracja oficjalnie ją przeprosiła, ale internauci są podzieleni w opiniach, czy kobieta w tak zaawansowanej ciąży powinna wkładać takie ciuchy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply