Cytaty Nicka Vujicica, które inspirują i motywują do działania!

Nick Vujicic to niesamowity młody człowiek, który pokazuje, że niemożliwe nie istnieje. Mężczyzna cierpi od urodzenia na fokomelię, niezwykle rzadkie schorzenie, które objawia się brakiem kończyn. Niepełnosprawność nie przeszkodziła Nickowi w osiągnięciu sukcesu, zarówno w życiu prywatnym (ma żonę i synka), jak i zawodowym. Jest trenerem personalnym, podróżuje po całym świecie i dzięki swoim wystąpieniom motywuje i inspiruje miliony ludzi, którzy pojawiają się na spotkaniach z nim.

Dzięki niemu wiele osób zmieniło swoje życie o 180 stopni, zaczęło patrzeć inaczej na wiele kwestii i problemów. Wiele cennych uwag Vujicic zawarł także w swoich książkach. Poniżej garść inspirujących cytatów tego niesamowitego mężczyzny o wielkim sercu – na pewno znajdziecie wśród nich złote myśli także dla siebie.

16

 

Czasami po prostu nie masz wpływu na to, co się dzieje. Niektóre okoliczności nie wynikają wcale z Twoich błędów i pozostają poza Twoją kontrolą. Zawsze jednak masz pewien wybór – możesz albo się poddać, albo z nadzieją walczyć o lepsze życie. Jeśli chcesz posłuchać mojej rady, pamiętaj, że nic nie dzieje się bez powodu i że ostatecznie z każdego doświadczenia może wypłynąć jakieś dobro.

– Nick Vujicic

 


15

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply