Wybierz czaszkę, która od razu zwróciła twoją uwagę. To, co się pod nią kryje, zdradza twoją przyszłość

Każdego dnia toczymy walkę od nowa, wciąż na nowo poznajemy nie tylko własne ograniczenia i mocne strony, ale i to, co ma dla nas świat.

Kto z nas nie chciałby znać przyszłości, wiedzieć co go czeka. Każdy z nas ma wizję, co zrobiłby z taką wiedzą, jak ją wykorzystał. Niestety, nikt i nic nie daje nam pewności, co będzie jutro, a co dopiero, jak będzie wyglądało dalsze życie. Jednak czasem, można zajrzeć w przyszłość i zobaczyć, co ma dla nas los.

Jeśli jesteś ciekawy, co cię czeka w przyszłości, co przed tobą i co ma dla ciebie los, możesz zaglądnąć w przyszłość. Wystarczy, że wybierzesz czaszkę, która pierwsza wpadła ci w oko. Twój wybór zdradzi ci, co spotka cię w przyszłości. Oczywiście, warto brać tego typu wróżby z przymrużeniem oka i nie wierzyć im bez wątpliwości. Po prostu weź to za dobrą zabawę.

Wybierz jedną kartę, bez zastanawiania się i analizowania. A poniżej sprawdź, co oznacza twój wybór.

1. Czaszka z diamentem

Czas, by pozbyć się codziennych kłopotów i cieszyć się z tego, co masz. Życie jest zbyt krótkie, by poświęcić je na zamartwianie się i rozważania, które jedynie cię martwią, a nie cieszą. Nie trać poczucia humoru, bo to bardzo dobra obrona przed trudnościami i kłopotami.

2. Czaszka ze sercem i różami

Przed tobą otwierają się perspektywy podróży i nowych znajomości, musisz jednak pamiętać, by nie robić rzeczy niezgodnych z twoją naturą. Jeśli będziesz żyć w harmonii, nie robić czegoś, tylko dlatego, że chcesz być akceptowany przez innych, nie tylko osiągniesz szczęście, ale poczucie, że jesteś w odpowiednim czasie i miejscu swojego życia.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mediamag.am

Reply