Czego się naprawdę boisz? Spójrz na zdjęcie i przekonaj się, że twój lęk ma głębsze znaczenie

B. Zawsze martwisz się tym, co ktoś o tobie powie. Opinie innych są dla ciebie bardzo ważne, starasz się każdego zadowolić i chcesz, by widzieli cię w jak najlepszym świetle. Jednak przez takie zachowanie tracisz radość z życia, zastanów się, czy chcesz wszystkich zadowolić, czy zadowolić siebie. Nie trać własnego ja na rzecz innych, bo ile ludzi tyle opinii i nie ma najmniejszych szans, by wszystkich zadowolić.

C. Jeśli twój wybór padł na tę grafikę, oznacza to, że nie boisz się niczego. Jesteś osobą pełną pewności siebie, nie boisz się wyrażać swoich opinii i nie boisz się walczyć o swoje. Wiesz, że wiele zależy od ciebie i twojego nastawienia do świata. Jeśli pojawiają się lęki to tylko czasami, boisz się, że twoje życie się zmieni, ale wiesz też, że sobie poradzisz.

D. Lęk przed grafiką D zdradza, że jesteś osobą, która chce mieć wszystko pod kontrolą. Boisz się, że coś pójdzie nie tak w twoim planie na życie. Masz wizję, jak wszystko ma wyglądać i tę wizję realizujesz, wszelkie niedogodności i opóźnienia doprowadzają cię do złości i strachu. Odpuść sobie, realizuj plan, ale nie za wszelką cenę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me


Reply