Czemu to zdjęcie Nicole Kidman jest słynne na cały świat? Poznaj ważną prawdę, którą skrywa

Wszyscy oglądamy z zainteresowaniem piękne pary z Hollywood.

Niestety jednak nawet najwspanialsze relacje kończą się czasem katastrofalnie. Jak tylko ta para się rozpada, wszyscy są głodni ujawnienia szczegółów, które doprowadziły do ​​rozpadu związku. Weźmy na przykład Nicole Kidman i Toma Cruise’a, którzy poznali się i zakochali na planie filmu „Days of Thunder”. W tym czasie Tom był już znanym aktorem z Hollywood, ulubieńcem kobiet, które uważały go za amanta, mężczyznę, o nieodpartym uroku.

Tymczasem Nicole była początkującą aktorką, której daleko było do rozpoznawalności filmowego partnera. – Zakochałam się szaleńczo i namiętnie – powiedziała aktorka w wywiadzie dla Vanity Fair w 2002 roku. Cruise był tak samo zakochany, jak ona. Pobrali się, ale Nicole nie mogła zajść w ciążę przez długi czas, więc para adoptowała dwoje dzieci – córkę Isabelle i syna Connora.

Nikt tak naprawdę nie znał prawdziwych przyczyn ich rozstania, ponieważ gwiazdy niewiele mówiły na ten temat w wywiadach. Para zagrała razem w kilku filmach, ale Nicole czuła, że ​​była w cieniu Toma w trakcie ich małżeństwa. Zaczęła wątpić w siebie i przez cały czas odnosiła wrażenie, że była sławna tylko dzięki swojemu mężowi, a nie dzięki swoim prawdziwym zdolnościom.

Wyszłam za mąż bardzo młodo, ale małżeństwo nie było dla mnie siłą – to była obrona. Będąc żoną niezwykle potężnej osoby, nie miałem przeszkód na swojej drodze. Pracowałem, ale wciąż byłam „w kokonie”. Kiedy rozwiodłem się w wieku 33 lat, dorosłam – napisała w eseju dla New York Magazine.

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply