10 oznak, że jesteś człowiekiem sukcesu, nawet jeśli sam tak nie uważasz

Uważasz, że jesteś na dobrej drodze do sukcesu? Jeśli nie przeczytaj poniższe przykłady, a z pewnością zmienisz zdanie.

Sukces definiowany jest bardzo różnie, w zależności od człowieka, który do niego dąży, który już ma go w rękach. Dla jednej osoby sukcesem będzie rzucenie palenia, wyjście na prostą czy znalezienie pracy. Dla kogoś innego sukcesem będzie zarządzanie korporacją, dla innego odejście z takiej firmy i życie na wsi. Ile ludzi tyle miar sukcesu.

 

Nie jest tajemnicą, że to, o czym inni marzą, nie koniecznie okazało się sukcesem dla tych, którzy to osiągnęli. Nie każdy dyrektor firmy czy znany aktor jest szczęśliwy i uważa to, co ma za sukces. Bo miarą sukcesu jest głównie to, co dany człowiek uzna za swoje zwycięstwo i najlepsze, co mu się udało, co wypracował. Bo można mieć wszystko, ale nie mieć poczucia sukcesu i spełnienia.

 

Nie trzeba być sławnym i bogatym, by być szczęśliwym człowiekiem z poczuciem sukcesu w życiu. Często, by to czuć wystarczy więcej samoakceptacji i zauważenia, że obecne sytuacja jest także dobra. Przekonaj się, że sukces to nie pełne konto, ale i wiele innych ważnych rzeczy. Oto 10 oznak, które jeśli są częścią twojego życia, wskazują, że jesteś człowiekiem sukcesu:

 

1. Pragniesz wiedzy

Kochasz się uczyć i rozwijać. Mogą to być książki, audiobooki, gry czy filmy. Ważne, że masz wiedzę i ją pogłębiasz. Nie szukasz wymówek i powodów, by nie dokształcać się, po prostu to robisz i to dla siebie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : lifehack.org

Reply