Szalone, ale skuteczne! Ludzie wkładają ząbki czosnku do uszu i przekonują, że to pomaga!

Czosnek ma mnóstwo zastosowań i dobroczynnych właściwości. Jest uznawany za naturalny antybiotyk hamujący rozwój bakterii. Podobno wystarczy codziennie zjadać jeden ząbek, aby po kilkunastu dniach odczuć w organizmie jego zbawienne działanie.  

Najzdrowszy jest oczywiście ten surowy, ale specyficzny zapach, który wydziela, zniechęca do jego częstego spożywania. Mimo to powinniśmy się przemóc, bo ta roślina ma naprawdę niezwykłe działanie — pomaga zwalczać infekcję, chroni przed zawałem i udarem, wspomaga trawienie, obniża ciśnienie krwi i niszczy pasożyty.

0


Czosnek jest również pomocny przy infekcjach uszu. Trzeba umieścić kawałek wewnątrz (nie wpychać głęboko) i zostawić na kilka godzin a najlepiej na całą noc. Następnego ranka dolegliwości powinny ustąpić lub znacząco się zmniejszyć. Jeśli obawiasz się, że ząbek wypadnie, możesz go rozgnieść i umieścić w gazie. Później włóż kłębuszek do ucha.

Wiele osób potwierdziło skuteczność tej metody, więc warto ją przetestować. Jeśli nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi. Podobne działanie ma „serduszko cebuli” – najmłodsza cześć znajdująca się w samym środku warzywa. Podobnie jak w przypadku czosnku należy wsadzić ją do ucha i odczekać kilka godzin.

01

techinsider.io

6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : timefornaturalhealthcare.com

Reply