Powiedziano jej, że nie będzie miała dzieci. Teraz lekarze są w szoku, bo w ciągu roku urodziła naturalnie czwórkę!

Nadzieję człowiek traci ostatnią, zwłaszcza wtedy, gdy stara się o dzieci.

To pokazuje przewrotność losu – jedne pary przez lata starają się o dzieci, wyczekują ich, chcąc im zapewnić najlepsze, co tylko mogą. Inne w tym samym czasie „wpadają” sobie, kobiety porzucają dzieci, nie chcą ich. Dla wielu kobiet to, czy mogą mieć dzieci, czy nie jest najważniejsze w życiu. Wiele osób na całym świeci, zmaga się z bezpłodnością, nie tylko kobiety, ale i mężczyźni.

Program leczeń jest bardzo szeroki, od mniej po bardziej sztuczne metody. Niektóre nie są akceptowane przez religie, jednak często zdarza się, że rodzice, którzy bardzo pragną dziecka, z jednej strony szanują religię, ale z drugiej nie wahają się korzystać z pomocy specjalistów. Niestety, bywa i tak, że mimo leczenia lekarze nie są w stanie pomóc danej parze.

Dlatego przykłady, które można wręcz nazwać „cudami” sprawiają, że ludzie na nowo odzyskują nadzieję i walczą o swoje szczęście. Charlotte Parker i jej mąż Billy stracili nadzieję na dzieci. badania wykazały, że Charlotte ma bardzo mało jajeczek i nawet nie ma szans na leczenie. Zastanawiali się nad tym, by udać się do kliniki, które mają jajeczka na sprzedaż. Kiedy Charlotte poszła do lekarza, bo źle się czuła, okazało się, że nie będzie to konieczne.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : thesun.co.uk

Reply