Bogatym dzieciakom przewraca się nie tylko w głowach. Ten rozpuszczony bogacz polerował auto szczeniaczkiem!

Jeśli duże pieniądze przychodzą zbyt łatwo, to nie działa to dobrze, zwłaszcza na młodych ludzi.

Dostęp do dużych pieniędzy daje wiele możliwości, można podróżować po świecie, można uczyć się w najlepszych uczelniach. Dzieci bogatych rodziców, którzy nic nie muszą, bo wiedzą, że rodzice zapewnią im dostatnie życie, rzadko doceniają szansę jaką mają. Od zawsze przekonani, że nic nie muszą, czas spędzają na imprezowaniu i trwonieniu  pieniędzy, za które można zrobić wiele dobrego.

 

Niestety jest to potwierdzone, że bogactwo, które przyszło bez trudu – wygrana na loterii czy spadek po rodzicach, nie prowadzą do niczego dobrego. Ludzie, którzy nie nauczyli się wartości pieniądza, nie potrafią go docenić, wydają pieniądze na zachcianki. Postępują okropnie. Nie rozumieją jak ciężko trzeba pracować i ile poświecić, by dojść do takich pieniędzy.

 

Doskonałym przykładem są bogate dzieciaki z Londynu, które chwalą się trwonieniem pieniędzy. Wrzucają drogą biżuterię do toalety, oblewają się szampanem za tysiące dolarów. Kupują rzeczy, o jakich inni mogą pomarzyć, by potem je zniszczyć, a co najważniejsze ani centa nie zarobili sami. Wszystko co mają, zawdzięczają ciężkiej pracy poprzednich pokoleń.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : instagram.com, dailymail.co.uk

Reply