YouTuber podał bezdomnemu ciasteczka wypełnione pastą do zębów! Jego głupiego tłumaczenia nie da się słuchać

Dziś młodzi ludzie są żądni sławy i zainteresowania z każdej strony.

Nie martwią się o edukację czy perspektywy na przyszłość. Liczą, że pieniądze spadną im z nieba. Dostaną wszystko bez żadnego wysiłku, a ich przyszła praca będzie przyjemnością. Przez długie lata żyją w takim błogostanie, a później następuje przykra konfrontacja z rzeczywistością.

Dzisiejsza młodzież stawia na zarobek w sieci. Internet daje sporo możliwości, także finansowych, jednak nie każdy zostaje sławnym blogerem czy vlogerem. Na to trzeba mieć czas, determinację i oryginalny pomysł, który przyciągnięcie widzów.

21-letni YouTuber Kanghua Ren cieszył się sporym zainteresowaniem w internecie. Jakiś czas temu jego kanał obserwowało ponad 1,2 miliona osób, jednak został on usunięty ze względu na haniebne zachowanie chłopaka. Otóż 21-latek wyjął słodkie nadzienie z ciasteczek Oreo i zastąpił je pastą do zębów. Później podał je bezdomnemu do zjedzenia.

Może poszedłem trochę za daleko, ale spójrzmy na pozytywną stronę tego wszystkiego. To może mu oczyścić zęby. Myślę, że odkąd stał się biedny, nigdy ich nie mył — powiedział swoim widzom.

Szybko ustalono tożsamość bezdomnego. Okazało się, że to 52-letni Gheorge L. Mężczyzna pochodzi z Rumunii i przyznał, że po zjedzeniu ciastek fatalnie się czuł.

Nigdy nie zostałem tam bezdusznie potraktowany, odkąd stałem się biedny — powiedział hiszpańskiej gazecie EI Pais.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply