Została zbesztana za to, że dała wody świniom przeznaczonym na ubój. Jej współczucie i chęć pomocy nie zostały docenione

Anita Krajnc z Toronto okazała niedawno trochę współczucia zwierzakom przeznaczonym na ubój, jednak nie została pochwalona za swój czyn, lecz wręcz przeciwnie — kierowca, który przewoził świnie, obsypał ją obelgami i zaczął jej grozić.

Następnego dnia agresywny mężczyzna skontaktował się z policją. Poinformował, że kobieta podawała zwierzętom niezidentyfikowany płyn (mimo że na nagraniu wyraźnie widać, że jest to woda). Anita stanęła przed sadem i jeszcze nie wiadomo, jak zakończy się ta sprawa. Walczy zarówno o swoje dobre imię, jak i o prawa zwierząt przeznaczonych na ubój.

77352


To przerażające, że kierowca zachował się w taki sposób. Przecież kobieta nie zrobiła nic złego — chciała tylko napoić wyczerpane i odwodnione zwierzęta. To smutne, że teraz musi udowadniać swoją niewinność przed wymiarem sprawiedliwości. Podanie żywej istocie wody to nie przestępstwo, tylko akt dobroci. Szkoda, że nie wszyscy o tym wiedzą.

Może kierowca był zdania, że nie ma sensu podawać im wody, skoro i tak niedługo zostaną zabite?

Zobaczcie, jak wyglądało zajście.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : TorontoPigSave

Reply