Ta dziewczyna nie obcinała włosów od 2003 roku! Fryzura jaką ma dziś jest imponująca!

Długie włosy są uznawane za atrybut kobiecości, dlatego wiele pań latami zapuszcza swoje kosmyki, chcąc wyglądać jak Roszpunka, bajkowa księżniczka, która z wysokiej wieży zrzuciła księciu swój warkocz, by ten mógł się do niej wspiąć. To marzenie udało się zrealizować pewnej Rosjance.

Zapuszczanie włosów wymaga dużo cierpliwości. Cierpliwość ta wiąże się nie tylko czasem oczekiwania na kolejne centymetry włosów, ale potrzebna jest również do ich codziennej pielęgnacji, która jest czasochłonna. Wielką wytrwałością w dążeniu do wymarzonej fryzury wykazała się Dashik Gubanova, która od ponad 13 lat nie obcinała swoich włosów. W rezultacie mają one niecałe 150 centymetrów długości i wyglądają niesamowicie.


hair-pas


Rosjanka stanowczo deklaruje, że jej włosy od lat nie były w ogóle obcinane i są w pełni naturalne. Zapowiada także, że będzie je zapuszczać dalej, aż sięgną ziemi. Nie wiadomo, co stanie się później, np. wiele osób sugeruje Dashik, by po osiągnięciu zakładanej długość obcięła włosy i sprzedała je na peruki robione dla osób chorych nowotwory.

Trzeba ponad dekady, by włosy urosły do kolan

hair-1


Dashik swoją imponującą fryzurą chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Internauci są zachwyceni jej włosami, komplementują dziewczynę oraz podziwiają jej wytrwałość i samodyscyplinę. Oczywiście damska cześć użytkowników internetu oprócz podziwu odczuwa zazdrość, bo która z pań nie chciałby mieć takich długi włosów, choćby przez tydzień?

Rozpuszczone włosy robią ogromne wrażenie

hair-2


Rosjanka uwielbia nie tylko swoje długie włosy, ale również zabawy modą czy makijażem i chciałaby z tym związać zawodową przyszłość. Sama o sobie pisze, że jest kreatywna i gotowa na realizacje każdego celu, jaki sobie wyznaczy. Jest też dość odważna, bo na niektórych zdjęciach pozuje w dość frywolnych strojach.

Jedną z najwygodniejszych fryzur przy takiej długości włosów jest warkocz

Więcej zdjęć Dashik i jej mega długich włosów najdziecie na kolejnych trzech stronach. 

hair-3

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : ladepeche.fr

Reply